Leden 2017

ESIKA Fascina Collection 2017

23. ledna 2017 v 19:48 | Mia

Zdravím Vás! Dřív jsem se na blog dostat nemohla, jelikož jsem se musela pořádně učit a stejně si připadám, jako kdybych nic neuměla. Objevila se jedna úžasná novinka! ESIKA zveřejnila novou fotku s Alessandrou, kde drží jejich parfém. Jde o novou kolekci 2017. Co na ní říkáte?

DOMŮ > • CAMPAIGNS > 2017 > SPECIAL EDITION: ESIKA FASCINA 2017 > SPECIALEDITION

Yoga class and dinner at Casa Quatro Oito

22. ledna 2017 v 20:53 | Mia

Tak první článek tohoto roku je tu! Alessandra byla viděna, jak cvičí jógu. Musím říct, že na fotkách vypadá vážně skvěle a jsem taky ráda, že jsou v dobré kvalitě. To se jen tak nevidí. Pokud sledujete Alessandu na instagramu, tak vám takhle novinka neunikla. Potom se objevilo pár fotek z večeře, kam si Alessandra zamířila. Opět jí to na fotkách moc slušelo.

DOMŮ > • CANDIDS > 2017 > YOGA CLASS AND DINNER AT CASA QUATRO OITO


Návrat na blog

22. ledna 2017 v 13:40 | Mia
Tak nějak nevím kde začít. Když jsem si tento blog zakládala, myslela jsem si, že ho dobře budu zvládat. Ale bohužel jakmile na vás tlačí škola a osobní problémy, tak jsem byla ráda, že zvládám jeden. Nakonec jsem si řekla, že by byla škoda, kdyby tento blog prostě skončil, jelikož je Alessandra skvělá modelka! Proto to tu dneska a přes týden dám trošku nějak do pucu a pokud to půjde, objednám si i nový layout ( i když nevím kdo by mi ho udělal). Budu dělat i novou čístku affs a náběr jak do affs tak do klubu. Kdyby měl kdokoliv něco na srdci říct mi, jak vylepšit tento blog, byla bych vám vděčná :)