Biography

15. srpna 2016 v 21:10 | Mia


Alessandra Ambrosio celým jménem Alessandra Corine Ambrósio se narodila 04. 11. 1981 v Brazílii - Erechim. Je jí 28 let a žije v New Yorku. Má dceru, kterou porodila 24. srpna 2008 v půl osmé večer, svému příteli Jaime Mazurovi, jmenuje se Anja Louise Mazur. Alessandra je topmodelkou Victoria's Secret. Jejími kolegyněmi jsou topmodelky jako například Karolína Kurková, Heidi Klum, Miranda Kerr, Marisa Miller, Adriana Lima, Doutzen Kroes, Selita Ebanks.

Často jí můžete vidět v Cosmopolitanu a Harper's Bazaaru. Jejim poznávacím znamením jsou diamantové oči, jimiž uhrane i zkamenělého puritána. Alessandra na rozdíl od svých kolegyň netrpí hvězdnými zlozvyky. Díky svému temperamentu a otevřené přátelské povaze dokonce získala prestižní zakázku v Cosmu! Módní redaktoři si totiž modelku původně objednali, aby s ní nafotili plavkovou fotostory. Alessandra je však natolik uchvátila svým charismatem, že získala kontrakt na titulní stranu! Její tvář se objevila na obálce červnového Cosma a nyní se sympatická kráska představuje podruhé.

Alessandra Ambrosio miluje svoji rodinu a domov. Erexim je malé město, kde se lidé znají a navzájem si pomáhají," tvrdí Alessandra, která si v rodném městě staví dům. "Až skončím s kariérou modelky, přestěhuju se zpátky do Brazílie a pořídím si hodně dětí," slibuje.

Alessandra žije se svým přítelem Jamiem Mazurem. Mají spolu dvě děti, čtyřletou dceru Anju Louise, která se narodila 24. srpna 2008 a syna Noaha Phoenixa, kterého přivedla na svět 7. května 2012.

Roku 2015 byla zařazena časopisem Forbes mezi desítku nejvýdělečnějších modelek světa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama